המנחים שלנו

אורן היימן - רכז מאמנים ומנחה בכיר

אורן משמש כרכז המאמנים וכעורך התכנים הראשי. ארן שמש כמנחה הבכיר הראשון בעם סגול. עד סוף 2019, אורן הספיק להעביר למעלה מ- 150 מפגשי הקדמה, 25 סדנות כלים ו- 9 תכניות מלאות. אורן גם העביר את שתי תכניות ההדרכה. אורן מחזיק בשלושה תארים מתקדמים ובתעודת 'מנחה קבוצות' מטעם בית הספר לחינוך באוניברסיטת תל אביב.

רוני פיוטרו

רוני, בוגרת תוכנית 001 של עם סגול. אדריכלית ומעצבת פנים מזה שנים רבות, בוגרת מכללה יוקרתית בארצות הברית, מרצה במכללת אולטימה לעיצוב פנים. רוני הינה אחת מנשות המפתח בעמותה, חברה באסיפה הכללית של העמותה וכן שמשה כחברה בועדת הביקרות. מתנדבת באופן קבוע בפעילויות הקהילתיות וההתנדבותיות של העמותה, כולל ייזום מרוץ עם סגול. רוני מוסמכת ומעבירה במקצועיות רבה סדנות כלים וסדנות עומק בעמותה.

שרון ברק

שרון, בוגרת תוכנית 004 של עם סגול. בעלת תואר ראשון בהנדסה כימית ותואר שני במנהל עסקים. מנטורית בתוכנית היעוץ האסטרטגי הבינלאומי בלימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב. בוגרת תוכנית העמיתים של מרכז השל לקיימות. שרון הקימה לאחרונה סטארט אפ חדשני השואף לייצר שקיות ניילון ירוקות אשר מתמוססות במים. שרון הינה חברת עמותה ופעילה כמאמנת בכירה בסדנות כלים של העמותה.

ד"ר שירה פגורק אשל

ד''ר שירה פגורק אשל, בת 41, נשואה ואם לשלושה. עובדת סוציאלית העוסקת בהנחיית קבוצות, הוראה, הדרכה, ומחקר. שירה החלה את המסע שלה בעם סגול באוקטובר 2018 וסיימה את תוכנית ההדרכה באוגוסט 2018. שירה מוסמכת להעביר את סדנת הכלים ואת סדנת העומק. "המסע בעם סגול היווה בעבורי הזדמנות לשוב לעצמי, לבית הפנימי שלי. תהליך בחינה מחודשת של מי אני, מה נכון לי ומה אני באמת רוצה ליצור בעולם. המסע איפשר לי לפגוש את השאלות הללו בדרכים חוויתיות ועם קבוצה של אנשים שהפכו להיות מעגל שייכות משמעותי בחיי עד היום. כשסיימתי את המסע, היה לי ברור שאמשיך לתוכנית ההדרכה כדי להטמיע את כל המתנות שקיבלתי כדרך חיים וכמובן כדי להעביר זאת הלאה לאחרים. בהנחייה שלי אני שמה דגש על יצירת אוירה המאפשרת תובנה והתפתחות. אני מאמינה שהרצון הבסיסי שלנו כבני אדם הוא לצמוח, לכן נדבך משמעותי בתפקידי כמנחה הוא ליצור את התנאים המתאימים לכך שצמיחה תוכל להתרחש."

אורי דובדבני

אורי דובדבני, בוגר המסע הרביעי של עם סגול (אופק) ותכנית ההדרכה השניה של העמותה. אורי מוסמך להעביר את סדנת הכלים ואת סדנת העומק של המסע של עם סגול. 

אחינעם לוי

אחינעם לוי, בוגרת המסע החמישי של עם סגול ותכנית ההדרכה השניה של העמותה. אחינעם מוסמכת להעביר את סדנת הכלים של המסע של עם סגול. 

איריס כגן חכמון

איריס כגן חכמון. בוגרת המסע השישי של עם סגול (ביחד-נס) ותכנית ההדרכה השניה של העמותה. בעלת תואר MA בחינוך, שירתה כ-30 שנים ברשות מקומית בתפקידים בכירים ביניהם מנהלת אגף תרבות ויועצת ראש העירייה לקידום מעמד הנשים ושיוויון מגדרי. מנכלית בשיתוף של co.opportunity  המקדמת חיבורים ושותפויות לתכניות אסטרטגיות ברשויות ובארגונים. מאמנת אישית, זוגית ועסקית עם התמחות באימון עסקי במבט מגדרי למנהלים בכירים במשק. חברת ועד מנהל ומנחת סדנת כלים. 

אלי עמיר

אלי עמיר, בוגר המסע השישי של עם סגול (ביחד-נס) ותכנית ההדרכה השניה של העמותה. מוסמך להעביר את סדנת הכלים של המסע.  בעל תואר ראשון במדעי החברה. "המסע כולו היה חוויה עוצמתית שהלכה וגברה, חוויה שאפשרה לי הסתכלות אמיצה פנימה והיכרות מעמיקה יותר עם עצמי. כבר בשלב מוקדם הצהרתי שבכוונתי להפוך להיות מאמן בעם סגול. מעבר לעובדה שזו אחת מהדרכים הטובות להטמעת התכנים, הזכות לקחת חלק במסעם של המאומנים ולגעת בנשמתם הינה זכות גדולה. אני מאמין שכולנו מהווים רקמה אנושית אחת גדולה והיכולת לקחת חלק בתהליך ההעצמה של כל אדם ואדם הופכת את השלם לגדול מסך חלקיו 'איש איש ועץ פריו , אך יחדיו כולנו מהווים עולם ומלואו'."

חסיה ישראלי 

חסיה, בוגרת תוכנית 001 של עם סגול. מזכירת קיבוץ שובל בנגב עד לאחרונה ויועצת אסטרטגית, שמשה בכירה בסוכנות היהודית ומנכ"לית בית התפוצות. חסיה מחזיקה בתואר שני במנהל עסקים וכלכלה מהאוניברסיטה העברית. במסגרת פעילותיה בתוכנית המצויינות, יזמה חסיה פעילות לחיבור הקהילה היהודית והקהילה הבדואית בנגב. חסיה הינה חברת עמותה ושמשה בועד המנהל הראשון של העמותה. חסיה אימנה יחד עם אורן היימן את תוכנית ההדרכה הראשונה של עם סגול בהתנדבות מלאה.

בודה אראל

בודה, בוגר תוכנית 001 של עם סגול, עוסק בייצוא מוצרים ושירותים מישראל למדינות הבלקן.  במסגרת תוכנית המצויינות של עם סגול, יזם בודה  תכנית לשיתוף פעולה ואיתור חברות ערביות בעלות מוצרים ייחודיים למטרת חדירה לשווקים בבלקן. בודה משמש ושמש כחבר באסיפה הכללית, בועד המנהל, בועדת הכספים ובועדת הביקורת של העמותה.

דאני ששון

דאני, בוגרת תוכנית 001 של עם סגול. עוסקת באימון אישי והנחיית קבוצות, בעלת תואר ראשון באונברסיטה הפתוחה במדעי החברה ותואר שני במדיניות ציבורית ותקציב מאונברסטית תל אביב. דאני הינה חברה באסיפה הכללית של העמותה ושמשה חברה בועד המנהל.

עידו לוי

עידו, בוגר תוכנית 004 של עם סגול, מנהל תחום חינוך ילדים ונוער בעמותת אור ירוק, סטודנט לתואר שני במנהל עסקים ופסיכולוגיה ניהולית במכללה למנהל, בשירותו בצה"ל היה קצין בצנחנים. בעל ניסיון רב בהדרכת בני נוער, שימש במשך שנים כמרכז בתנועת הצופים וכיום מוביל את כתיבת תוכנית בני הנוער של עם סגול. עידו פעיל מאד בעם סגול חבר בעמותה ומסייע בגיבוש תכנית לבני נוער בעמותה.

רון ברטוש

רון, בוגר תוכנית 003 של עם סגול, אוצר אומנות במקצועו, בוגר תואר ראשון ושני בתולדות האומנות מאוניברסיטת תל אביב. נולד וגדל בהרצליה והיום תושב תל אביב. במהלך תוכנית המצויינות בה השתתף, יצר רון את דיבקית ה"פרייאר" אותה ניתן לראות על עמודי חשמל ורכבים ברחבי תל אביב ואשר הובילה למיזם 'סדנת דבקיות' בעם סגול.

שלומית גרוסמן

שלומית הינה בוגרת תוכנית 001 של עם סגול, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה יישומית חינוכית ובעלת תארים בפסיכותרפיה, בחינוך מיוחד ופילוסופיה יהודית ומקרא. עוסקת בהוראה ובאימון אנשי חינוך. שלומית הוכשרה ללימודי ימימה והינה מנחת קבוצות בתחום המנהיגות והינה עתירת נסיון כcoach לחיים בקשר בריא. שלומית שמשה כחברה באסיפה הכללית של עם סגול.            

Please reload

© 2020  AmSagol All rights reserved.                                                                                                                   Branding & Design by Elul Image Makers