חלק א': סדנת הכלים

מהי סדנת הכלים של עם סגול?

סדנת הכלים (היסודות) של עם סגול היא סדנה מונחית, בקבוצות קטנות, המתקיימת על פני שלושה ימים רצופים. במהלך הסדנה, נחשפים המשתתפים לעבודה החויתית המשמעותית שפתחה העמותה סביב הנושאים של מצוינות אישית, מנהיגות ותקשורת  ושינוי חברתי.

למה עליי לצפות כמשתתף בסדנה?

הסדנות של עם סגול מבוססות על לימוד חוויתי. אין הרצאות, אין שקפים, אין סרטים – העבודה נעשית באמצעות התנסות אישית וקבוצתית בהנחיה של מאמן בכיר מנוסה. ביום טיפוסי של סדנה נעבור 4-5 תרגילים. אחרי הסבר קצר על הוראות התרגיל, נעשה את התרגיל ביחידות, בקבוצות קטנות או ככיתה שלמה. בסיום התרגיל נקיים דיון פתוח ואינטיליגנטי סביב התובנות מההתנסות והארות של המנחה ונקבל הזדמנות לתעד את מה שחווינו ולמדנו.

באילו נושאים נעסוק?

הנושא המרכזי של סדנת הכלים הוא המשתתף ומסע חייו. לכל אחד מהמשתתפים תהיה הזדמנות להכיר מקרוב את הכישורים והיכולות הייחודיים לו, את נקודות העוורון, את המסכות ואת תקרות הזכוכית אשר מגבילות את התוצאות שהמשתתף משיג בנושאים שחשובים לו.

המסע הוא אישי וכל משתתף בוחר לעצמו באלו נושאים לעסוק ואלו רכיבים של חייו לבחון. ארבעה נושאים שעולים תכופות הם זוגיות ומערכות יחסים, קריירה ובטחון כלכלי, בריאות ומיטביות וזהות ומודעות עצמית. הסדנה תתיחס גם לנושאים של מנהיגות, תקשורת ושינוי חברתי, עליהם מבוסס המשך המסע העם-סגולי.

כל משתתף חווה את תרגילי הסדנה באופן אחר. אנשים שהשתתפו בסדנה ציינו שהם מצאו ערך בקשר לבחירות שהם עשו בחיים שלהם, במשמעות של סקרנות וחקר, בקבלה והכלה, בהומאניות, באמון ואמינות, בשיתוף פעולה ותמיכה הדדית, בדברים שמונעים מהם להתקדם, בקבלת החלטות, במחוייבות ואחריות אישית, במיידיות ובמנהיגות.

מבנה הסדנה

הסדנה מתקיימת במבנה הבא:

יום חמישי 10:00 – 20:30

יום שישי 10:00 – 18:30

יום שבת 10:00 – 20:30

מפגש ערב (בחלוף מספר ימים) 18:00-23:00

 

עלות

המחיר הבסיסי של סדנת הכלים הוא 2,880 ש"ח. כעמותה, אנו גאים באפשרות להציע אותה כעת ב-1,440 ש"ח. מובטח החזר כספי מלא לכל מי שסיים את סדנת הכלים ואינו שבע רצון, מכל סיבה שהיא, אחרי שהשלים את מלוא רכיבי הסדנה.